Закладки Oğlan Bizim Kız Bizim

Ülke: Türkiye
Kategori: Filmler / Romantik
Yönetmen: Semra Dündar
Oyuncu Kadrosu:Aras Aydın, Melis Babadağ, Bala Atabek, Emrah Şahan, Mustafa Şen
Değerlendirme:
IMDB 5.4
Ful Hd
Türkçe
2016
Uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisinden beklediği evlilik teklifini bir türlü alamamış Zeynep (Melis Babadağ) yaşadığı büyük hayal kırıklığının ardından bir radyonun düzenlediği yarışmayı kazanarak Antalya'da bir tatil kazanır. Aynı yarışmayı kazanan diğer kişi ise son derece eğitimli ve kültürlü bir oto tamircisi olan Barış'tır (Aras Aydın). Karşılaştıkları ilk andan itibaren kavga etmeye başlayan ikili, yanlarında gelen en yakın arkadaşlarının da yardımıyla tatili birbirlerine zehir ederler. Ne var ki zorunlu olarak birlikte geçirdikleri zaman süresince aralarında duygusal bir yakınlaşmanın kıvılcımları da gözle görülür hale gelecektir.
Diğer Filmler
Yorumlar
Lyannaliasy20 Aralık 2017, 19:39
Народ на ютубе нашла способ как играть в современные игры без скачивания и установки на компьютер через сервис Playkey, а так же нашла Генератор промокодов для сервиса Playkey ТУТ видео. А сам Генератор промокодов ТУТ. Кто тестил сервис и Генератор отпишитесь стоит ли заморочки :):):):):)

Lyanna: Генератор промо-кодов не знаю, я пользуюсь патчем Патч для бесплатного пользования сервисом скачивай здесь. Видео по установке и настройке патча смотри тут. Всё работает! А за ссылки в коментах админ mrafilmizle.com может Забанить.
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız